Dzień rodzinny

Czy to wiosna, czy to zima,
Rodzina razem się trzyma.

Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka w jednym, czyli barwny „Piknik Rodzinny w Gołoszycach” przygotowany przez rodziców i grono pedagogiczne z Przedszkola w Baćkowicach odbył się 26 maja 2017 r.

Na piknik przybyło wielu gości, swoją obecnością zaszczycił nas także Dyrektor ZSP w Baćkowicach Zbigniew Majecki, wicedyrektor Alicja Czekaj, sekretarz Gminy Baćkowice Anna Ożygała oraz przewodniczący Gminy Baćkowice Stanisław Frejlich oraz Zdzisław Sala właściciel Dworku w Gołoszycach.

Patronatem honorowym nasz piknik objął Wójt Gminy Baćkowice Pan Marian  Partyka – dzięki któremu dzieci miały możliwość bawić się z klaunem Pepi i Buko. Wielkim zaangażowaniem wykazała się również Pan Wiesław Frejlich pracownik Gminy Baćkowice.
Punktem kulminacyjnym imprezy były zabawy pod okiem animatora, który zachęcał do zabawy dzieci, a także ich rodziców. Trzeba przyznać, że frekwencja rodziców dopisała - większość z nich znalazła czas, aby mimo takiej pory dnia wyrwać się z pracy i spędzić czas ze swoimi pociechami. Im także udzielił się wesoły klimat rodzinnego pikniku i chętnie włączyli się w zabawę. Gdy wszyscy już byli zmęczeni tańcami i głośnymi zabawami, mogli usiąść i skorzystać z poczęstunku, który przygotowali rodzice. Cała impreza zintegrowała zarówno dzieci, jak i rodziców i wszyscy wyszli z niej zadowoleni.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia.