Warsztaty plastyczne

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia.  To magiczny czas, na który  czekają wszyscy, a najbardziej dzieci. Z tej okazji najmłodsze przedszkolaki z naszego przedszkola  na zaproszenie Pani Marty Borkowskiej odwiedziły kolegów i koleżanki z Punktu i Oddziału Przedszkolnego w Modliborzycach. Głównym celem spotkania było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych i  wykonywanie różnorodnych ozdób związanych z tym świętem.
Wspólne zabawy i tańce zintegrowały dzieci i można już było przystąpić do pracy. Z przygotowanych materiałów, przy dźwiękach  polskich kolęd „wyczarowano” piękne i pomysłowe choinki, łańcuchy, ozdoby z masy solnej i śnieżynki. Przedszkolaki tworzyły swoje dzieła w skupieniu i z wielką cierpliwością, a ozdabiając je wszyscy wykazali się dużą pomysłowością i  kreatywnością. W przyjaznej atmosferze czas upłynął bardzo szybko i niesamowicie twórczo. Na zakończenie warsztatów Pani Marta podziękowała wszystkim za wspólne zajęcia i zaprosiła na słodki poczęstunek.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i bardzo miłe przyjęcie. Do zobaczenia !