„W białych saniach, z góry pędzi
WAŻNY GOŚĆ – Z DALEKA!
Święty Mikołaju
Każdy tu na Ciebie czeka”

Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z  najbardziej wyczekiwanych  przez dzieci dni  w roku.
W piątek 2 grudnia wszystkie przedszkolaki już od samego rana z wielką niecierpliwością i wypiekami na twarzy spoglądały na drzwi oraz nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Aż  wreszcie przybył upragniony Gość z dalekiej Laponii, w towarzystwie pracowitego pomocnika i pięknych Śnieżynek,  przyniósł ze sobą  kilka  worków pełnych prezentów oraz dużo, dużo radości!
Niektóre maluchy uroniły  łezkę, ale tak do końca nie wiadomo, czy to ze szczęścia, czy też z innej przyczyny…
Na powitanie przedszkolaki pięknie zaśpiewały piosenki, recytowały wiersze. Mikołaj wręczył im prezenty.
Wszystkie dzieci obiecały Mikołajowi, że przez cały rok postarają się być grzeczne, będą słuchały Rodziców i Pań w przedszkolu, przyrzekły także zjadać pięknie wszystkie posiłki, a przede wszystkim będą czekały na jego kolejną wizytę. Były też wspólne zabawy z miłymi gośćmi oraz pamiątkowe zdjęcia.

DO ZOBACZENIA ZA ROK ….