BĄDŹMY UWAŻNI BĄDŹMY OSTROŻNI

9 września 2016r. dzieci z grupy III spotkały się z policjantem- panem Sławomirem  Bednarskim. Tematem spotkania było utrwalenie  zasad ruchu drogowego oraz przypomnienie zagadnień dotyczących bezpieczeństwa  w przedszkolu i w domu. Pan policjant, w formie praktycznej, przypomniał podstawowe zasady zachowania się podczas przechodzenia przez jezdnię.   Następnie wytłumaczył jak należy zachować się w kontaktach z obcymi ludźmi, jak dbać o bezpieczeństwo własne i innych oraz do kogo i w jaki sposób zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia.. Dzieci z dużym zainteresowaniem  słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie wizyty przedszkolaki podziękowały panu dzielnicowemu za miłe i bardzo pouczające spotkanie.