Dzień Rodziny

W Gminnej Świetlicy 3 czerwca 2016r. zorganizowano „Dzień Rodzinny”. Dzieci z Przedszkola, ich nauczycielki oraz rodzice ten dzień spędzili w atmosferze zabawy, radości i tańca. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Dyrektor Zbigniew Majecki oraz Pani Wicedyrektor Alicja Czekaj. Impreza rozpoczęła się krótką częścią artystyczną w wykonaniu dzieci przedszkolnych. pełną szczerych życzeń dla Rodziców z podziękowaniem za miłość, dobroć, troskę i opiekę. Odbyły się wspólne tańce i zabawy z rodzicami, które wyzwoliły u maluchów radość i zadowolenie. Dzieci jak i rodzice bardzo aktywnie oraz chętnie uczestniczyli w organizowanych zabawach, grach i konkursach. Długi wąż dzieci ustawił się również do mamuś, które malowały buzie naszych milusińskich. Dziękujemy Rodzicom, którzy przyczynili się do organizacji tak wspaniałego dnia ze swoimi dziećmi. Słodki poczęstunek, pieczone kiełbaski dopełniły atrakcji tego dnia. Dzieci z Rodzicami i swoimi nauczycielkami w atmosferze zabawy, radości i serdeczności obchodziły swoje święto Dzień Dziecka oraz Dzień Mamy i Taty.

Wychowawcy grup życzą dzieciom wszystkiego najlepszego,

wiele uśmiechu i radości w każdym dniu.