Święto Babci i Dziadka

Pod takim hasłem dzieci z Gminnego Przedszkola w Baćkowicach w dniu 26 stycznia 2018 roku w Gminnej Świetlicy świętowały Dzień Babci i Dziadka. Wszystkich przybyłych gości ciepłymi słowami przywitali  dyrektor ZSP Zbigniew Majecki i wicedyrektor Alicja Czekaj. Swoja obecnością zaszczycił nas  Wójt Gminy Baćkowice Marian Partyka oraz Radny Gminy Krzysztof Grzyb. Dzieci ze wszystkich grup wiekowych pod okiem wychowawczyń przedstawiły  montaż słowno – muzyczny oraz tańce. Wnuczkowie prezentując swoje umiejętności wyrażały miłość i wdzięczność ukochanym dziadkom. Występy maluchów nagradzane były gromkimi brawami oraz słodkimi upominkami od Wójta Gminy. Na koniec były życzenia od gości pana  Mariana Partyki, Dyrekcji Szkoły, a wnuki  swoim ukochanym dziadkom wręczyły własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami:
                                                      ”Kocham mocno Babcię, Dziadka.
                                                              To nie żarty  moi mili.
                                                         Dzisiaj im życzenia składam.
                                                            By sto latek jeszcze żyli”

Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem piosenek z dawnych lat oraz poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. Dziękujemy i życzymy STO LAT.