10 maja w przedszkolu odbył się kolejny bardzo interesujący dzień.
Odwiedził nas młodszy aspirant Arkadiusz Ścibór wraz ze swoim podopiecznym psem policyjnym Argo, oraz młodszym aspirantem Krzysztofem Jakubowskim, młodszym aspirantem Radosławem Kaptur a także tatą i aspirantem w jednej roli Panem Mariuszem Chodałą.
Swoją obecnością zaszczycił nas także Pan dyrektor Zbigniew Majecki z wicedyrektor Alicją Czekaj.
Dzieci miały okazję dowiedzieć się, czym zajmuje się pies policyjny, zobaczyć komendy, na jakie reaguje a także dowiedzieć się, co lubi jeść.
Przypomnieliśmy sobie także jak trzeba się zachowywać w obecności nieznanego nam psa.
Przedszkolaki jak zwykle miały mnóstwo pytań odnośnie życia i funkcjonowania psa policyjnego.
Na koniec wręczyły pamiątkowe kartki, a Argo otrzymał smakołyk – mamy nadzieje, że smakował.

Serdecznie dziękujemy za ciekawą lekcje.