Karnawał z Babcią i Dziadkiem

Z okazji Dnia Babci i Dziadka,
zebrała się wnuków gromadka.
Wszyscy stanęli w równym kole,
pięknie powiedzieli swoje role.
Na Babci i Dziadka buzi uśmiech się pojawił
Gdy ich wnuczek na scenie, zgromadzonych gości bawił.

W świetlicy Gminnej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
To bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu Przedszkolaki pod opieką nauczycielek grup Moniki Kuchniak, Jadwigi Gospodarczyk, Marzeny Gomuły przygotowały montaż słowno – muzyczny pt. „Karnawał przedszkolaków z Babcią i Dziadkiem”.
Najważniejszych gości tego dnia- Dziadków i Babcie- powitał  Dyrektor ZSP w Baćkowicach Zbigniew Majecki wraz z wicedyrektor Alicją Czekaj.
Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Baćkowice – Marian Partyka,  Przewodniczący Rady Gminy w Baćkowicach – Stanisław Frejlich, proboszcz Parafii Baćkowice – ks. Jerzy Kubik.
Każde dziecko miało możliwość zaprezentować swoje zdolności artystyczne. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby wyrazić swoją miłość i szacunek.
Dobrana oprawa muzyczna, wiersze i tańce dzieci dostarczyły radości, uśmiechu oraz łez wzruszenia gościom.
         Wnuczęta z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.
                          To kolejny dzień z życia przedszkola, który zostanie na długo w pamięci.