Warsztaty z rodzicami

16 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty świąteczne w gr. I, na które przybyły dzieci ze swoimi rodzicami i dziadkami.
Przedszkolaki powitały swoich bliskich kolędą „Nie płacz, nie płacz Jezu”, którą nauczyły się w ramach ogólnopolskiego projektu Mały Miś i polskie tradycje Bożego Narodzenia.

Tego dnia w miłej, świątecznej atmosferze rodzice odkrywali swoje plastyczne talenty - wraz z dziećmi tworzyli piękne dekoracje.
Pani Monika przygotowała materiały, z których powstały figurki z masy porcelanowej, dzwoneczki z kubeczków, bombki z nitek, a także kolorowy łańcuch makaronowy. Podczas tworzenia prac wszyscy wykazali się niezwykłą pomysłowością.
Odwiedziła nas także Pani wicedyrektor Alicja Czekaj, która swoją obecnością umiliła nasze spotkanie.
Atmosfera była magiczna, czuć było czar zbliżających się świąt.
Warsztaty te przeniosły wiele radości nie tylko dzieciom, ale także naszym kochanym gościom, u których na twarzach, co rusz rysował się uśmiech.

Serdecznie dziękuje wszystkim, którzy wzięli udział w warsztatach! –
                                                                                  Wychowawczyni gr. I Monika Kuchniak