Światowy Dzień Misia

Małe czy duże, nowe - czy nieco zmęczone przytulaniem, wszystkie pluszaki były dzisiaj w centrum zainteresowania i ,,opanowały przedszkole”. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.
Mimo coraz nowocześniejszych i atrakcyjniejszych zabawek, moda na przytulanki  nie przemija – na szczęście!!!
W piątek 25.11.2016r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Dzieci przyszły do przedszkola ze swoim przyjacielem –  pluszakiem,   a każdy z nich był piękny i wyjątkowy!!!

Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych maskotek w „Krainie Pluszowego Misia”.
Przedszkolaki opowiadały o swoich przyjaciołach, tańczyły z nimi, śpiewały piosenki, słuchały opowieści o innych misiach, rysowały je, rozmawiały o słynnych niedźwiadkach znanych z bajek, a przede wszystkim tuliły swoje maskotki.
Wykorzystując tablice interaktywną dzieci miały także szanse poznać różne bajki z misiami w roli głównej.
Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego pluszaka kolegom i możliwość zabawy z nim. Wszystkie przedszkolaki bardzo chętnie pozowały do zdjęć z własnymi ulubieńcami.
Po dniu pełnym wrażeń misie i ich właściciele wrócili do swoich domów, by znowu przytulić się do nich przed zaśnięciem